Uitnodiging voor de Algemene Ledenvergadering op 21 maart 2019.

 

Geachte dames, heren,

 

Bij deze nodigen wij u uit tot het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering, voorjaarsvergadering, van Kring de Baronie. De agenda voor de vergadering zal u t.z.t. worden toe gestuurd.

 

Locatie: Café ’t Karrewiel, Vaartweg 112, 5106 NE Dongen.
Aanvang: 20.00 uur.

Met vriendelijke groet, Het bestuur Kring de Baronie

In het weekend van 1-2-3 februari zijn de Brabantse kampioenschappen dressuur verreden, de volgende leden van Kring de Baronie behaalde een prijs

1 en Brabants kampioen
Gwenn Swaanen met Sarina KS (C-B)

2 en reserve kampioen
Gwenn Swaanen met Pablo (DE-B)
Isa van der Eijnden met Max (DE-M2)
Nicole Kimenai met Tongerenhof Aramis (DE-Z1)

3
Senna van de Gevel met Davincy (DE-L2)
Meike Hendrickx met Esmee (DE-B)

4
Maartje van der Aa met Bleeker's Spirit (DE-L1)
Xena Krijnen met Sorbys Bentley (DE-M1)

5
Skye Plasman met Domingo du Bois (DE-L1)

6
Senna van de Gevel met Irakion (DE-Z2)

In het weekend van 25, 26 en 27 januari werden de Brabantse kampioenschappen dressuur paarden verreden, na overkampen was de uitslag als volgt voor leden van Kring de Baronie

L1
2 Saskia van Ooststroom met Jaguar US
3 Senna van de Gevel met Hassan vd Baltushoeve SD
6 Britt van de Wouw met Jackass
8 Renate van Meer met Japaloup

M1
1 Joyce van Opbergen met Ibiza
8 Bette Leys met Impact

M2
5 Diana van Moergerstel - van Iersel met Fuzuvela

Z2
5 Joyce van Opbergen met Haronia-Donna

ZZ-Licht
4 Anouk van den Brand met Brenda

Vanaf 1 april worden de volgende inschrijfgelden voor de selectiewedstrijden gehanteerd

Pony': Maximaal € 9,00

Paarden: Maximaal € 15,00

Tijdens de laatste selectiewedstrijd dressuur pony's werden onderstaande kampioenen gehuldigd;

AB-B
Kampioen Imke van Baast met Power

Reservekampioen Tess Reijmaekers met Gladys

C-B
Kampioen Gwenn Swaanen met Sarina

Reserve kampioen Ruby van Huijgevoort met Jake

DE-B
Kampioen Gwenn Swaanen met Pablo

Reserve kampioen Bram Hendrickx met Esmee

AB-L1
Kampioen Sara Kooijmans met Jim

C-L1
Kampioen Isa Brok met Leonardo Da Vinci

DE-L1
Kampioen Dominique Game met Justin

Reserve kampioen Maartje van der Aa met Spirit

AB-L2
Kampioen Ashley Hartelust met Bento Bakker

C-L2
Kampioen Fleur Lomans met Hollyland Zingaro

DE-L2
Kampioen Nikki van Berkel met Macho

Reserve kampioen Senna van de Gevel met Davinci

AB-M1/2
Kampioen Pleun van Assouw met Coelenhage's Dominant

C-M1/2
Kampioen Fayah van Dongen met Prince

DE-M1
Kampioen Xena Krijnen met Sorbys Bentley

Reserve kampioen Jasper van der Vuurst de Vries met Dancing Day

DE-M2
Kampioen Romy Bertelink met Wielbraek's Firefly

Reserve kampioen Isa van den Eijnden met Max

C-Z1/2
Kampioen Nina Brands met Spirit

DE-Z1
Kampioen Nicole Kimenai met Tongerenhof Aramis

Reserve kampioen Josje Maas met Libero

DE-Z2
Kampioen Senna van de Gevel met Irakion

Wil je ook met een foto bij dit bericht? Mail deze dan door naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Tijdens de laatste selectiewedstrijd springen pony's in Udenhout werden onderstaande kampioenen gehuldigd,

AB-B
Kampioen Linn Kwantes met Luuk

Reserve kampioen Manouk Zuiderent met Sintels Boditos

C-B
Kampioen Manouk Zuiderent met Sintels Calimero

Reserve kampioen Fleur Lomans met Holyland Zingaro

DE-B
Kampioen Sveta Elesen met Puck L

Reserve kampioen Isabelle Vugs met Goldie

AB-L
Kampioen Imke van Baast met Power

Reserve kampioen Fleur Lomans met Marehoeve's Chicago

C-L
Kampioen Phileine Hulscher met Misty

DE-L
Kampioen Dorris Versteijnen met Fleur

Reserve kampioen Celeste Beumer met Barni

C-M/Z
Kampioen Laura Willemsz Geeroms met Mrs Loena

DE-M
Kampioen Dorrit Versteijnen met Sunflower

Reserve kampioen Lana Riemslag met Jilz

DE-Z
Kampioen Megan van Vugt met Picasso

 

Op 23 december zijn de teamkampioenschappen verreden van de pony's. Deze was samen met kring de baronie en kring hart van brabant. 


Uitslag
ABC-L 
1 PC de Cavalieren

 

BCDE-L/M 
1 PC Jong Taxandria 
2 RSV Lambertus 
3 PC Breda

Allemaal van harte gefeliciteerd en succes op de Brabantse kampioenschappen.

 

 

Tijdens de laatste selectiewedstrijd springen paarden werden de kring kampioenen bekend gemaakt, de volgende ruiters werden kampioen in hun klasse;

B
Amber van den Maagdenberg met Variety's Bad boy

L
Matthijs Boer met Chervinia

M
Josephine Gremmen met Strago's Dazzeling

Z&ZZ
Sabine Alders met Dorita

De eindstanden vind je onder wedstrijden --> winter 18/19

Tijdens de laatste selectiewedstrijd dressuur paarden werden de kring kampioenen bekend gemaakt, de volgende ruiters werden kampioen in hun klasse;

B
Karen Schuermans met Jarick

Klasse L1
Saskia van ooststroom met Jaguar US


Klasse L2
Kees Op 't Hoog met Jeweldale Ritme

Klasse M1
Joyce van Opbergen met Ibiza

Klasse M2
Lisa van de Laar met Ghi Ghi Larou

Klasse Z1
Thamara Janssens met Equido de la Fazenda


Klasse Z2
Joyce van Opbergen met Haronia-Donna

Klasse ZZ-Licht
Anoouk van den Brand met Brenda

 

De eindstanden vind je onder wedstrijden --> winter 18/19

 

Pagina 2 van 2