zondag, 30 juni 2019 22:35

Kringkampioenen zomer 2019

Beoordeel dit item
(0 stemmen)

In het weekend van 29 en 30 juni zijn tijdens de laatste selectiewedstrijd de volgende kringkampioenen gehuldigd; Foto's zijn te vinden op de facebook pagina van de kring.

DRESSUUR

AB-B
Kampioen: Marlein op 't Hoog - Gummie van 't Stokske
Reserve kampioen: Fiene van Gestel - Madonna

C-B
Kampioen: Rubi van Huijgevoort - Oakville Cream Crack
Reserve kampioen: Imke van Baast - Coco Chanel D.J.

DE-B
Kampioen: Xena Krijnen - Beauchanel
Reserve kampioen: Jill van Roessel - Desteny

paard B
Kampioen: Gina Gori - Jillz

AB-L1
Kampioen: Sofie van Ebeelen - Beertje
Reserve kampioen Tess Reijmaekers - Gladys

C-L1/2
Kampioen: Gwenn Swaanen - Sarina KS
Reserve kampioen: Dewi Broekmans - Sparkling Jillz

DE-L1
Kampioen: Nicole Kimenai - Tongerenhof Cullinan
Reserve kampioen: Domenique Game - Justin

Paard L1
Kampioen: Jasmijn Schapendonk - Jacharel Vz

AB-L2
Kampioen: Anna Jansen - Tes

DE-L2
Kampioen: Senna van de Gevel - Davinci
Reserve kampioen: Maartje van der Aa - Bleeker's Spirit

Paard L2
Kampioen: Senna van de Gevel - Hassan vd Baltushoeve SD

AB-M1
Kampioen: Pleun van Assouw - Coelenhage's Dominant

C-M1/2
Kampioen: Jan-Julius Mooijaart - Quality's Eastwood

DE-M1
Kampioen: Xena Krijnen - Sorbys Bentley
Reserve kampioen: Nicole Kimenai - Big Taylor

Paard M1
Kampioen: Sanne Vos - Jaquar

DE-M2
Kampioen: Jasper van der Vuurst de Vries - Dancing Day
Reserve kampioen: Renee van de Borne - Bugatti

Paard M2
Kampioen: Joyce van Opbergen - Ibiza

DE-Z1/2
Kampioen: Senna van de Gevel - Irakion
Reserve kampioen: Nicole Kimenai - Tongerenhof Aramis

Paard Z1
Kampioen: Amy van Dijk - Happy

Paard Z2
Kampioen: Esther van Strijp - Elvis

Paard ZZL
Kampioen: Joyce van Opbergen - Haronia-Donna

SPRINGEN

AB-B
Kampioen: Manouk Zuiderent - Sintels Blitzer
Reserve kampioen: Manouk Zuiderent - Sintels Boditos

C-B
Kampioen: Fleur Lomans - Hollyland Zingaro
Reserve kampioen: Florine Vorsselmans - Storm van Wilderthof

DE-B
Kampioen: Claire Maes - Macho
Reserve kampioen: Odette Maes - Macho

paard B
Kampioen: Sindy van Kruiselbergen - Kisma JDV

AB-L
Kampioen: Rosanne Antonissen - Anouk

C-L
Kampioen: Imke van Baast - Coco Chanel D.J.

DE-L
Kampioen: Laura Willemsz Geeroms - Erado HM
Reserve kampioen: Jenny Diels - Jacodi's Bera's Barlow

Paard L
Kampioen: Pleun Versteijnen - Bravo 

CDE-MZ
Kampioen: Nol van der Pas - Gentle Touch
Reserve kampioen: Dorris Versteijnen - Fleur

Paard M
Kampioen: Kees Adriaensen - Beauty

Paard Z
Kampioen: Sammy Jo Smit - Alaska

 

 

Lees 170 keer Laatst aangepast op dinsdag, 03 september 2019 22:53

Laat een reactie achter

Zorg ervoor dat u de verplichte (*) velden invult waar dit is aangegeven. HTML code is niet toegestaan.